Звіт директора

ПЕРЕД КОЛЕКТИВОМ ТА ГРОМАДСЬКІСТЮ

ЗА 2022/2023 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Херсон 2023 рік

Мета звітування:  подальше утвердження відкритої та прозорої демократичної державно –громадської системи управління дошкільним навчальним закладом, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності директора.
     Завдання звітування :
1. Забезпечити прозорість, відкритість і демократичність управління
дошкільним навчальним закладом.
2. Стимулювати вплив громадськості на прийняття та виконання
керівником відповідних рішень у сфері управління дошкільним навчальним
закладом.
          Зимівницький заклад дошкільної освіти №50 Херсонської міської ради (далі ЗДО №50) є закладом загального розвитку, в якому забезпечується фізичний, розумовий і психологічний розвиток дітей, навчання, виховання та
оздоровлення дітей віком від 2 до 6 (7)років. В поточному навчальному році у закладі функціонувала 1 різновікова інклюзивна група дітей. Наповнюваність становила 13 осіб.

У своїй діяльності ЗДО  керувався законодавством України та чинними нормативно-правовими актами у галузі освіти із змінами відповідно до дії правового режиму військового стану.

Організація освітнього процесу навіть дистанційно не здійснювалася, в зв’язку із відсутністю умов, технічних можливостей та запитів батьків. Але педагоги закладу мали систематичну комунікацію з батьками та вихованцями, через різноманітні  інтернет платформи.

Заклад дошкільної освіти укомплектований кадрами згідно штатного розпису. Як і в минулому році у нас відкрита вакансія сестри медичної старшої.  Кількісний склад працівників не змінювався.

Якісний склад педагогічних працівників за освітнім рівнем залишається сталим:

Вища освіта – 2 (50 %)

Базова вища – 2 (50 %)

За кваліфікаційним рівнем:

Спеціаліст І категорії – 1 (25 %)

Спеціаліст ІІ категорії –1 (25 %)

Спеціаліст – 2 (50 %)

Щодо фахової перепідготовки та атестації педпрацівників згідно плану- графіку, у зв’язку з введенням воєнного стану, атестація вихователя Гончар Т.І.  перенесена строком на один рік (згідно заяви, протокол № 1 від 05.10.2022р.) Педагогічні працівники систематично відвідували методичні заходи та авторські семінари он-лайн, проекти, курси, про що мають відповідні сертифікати.  Курси з мінної оборони «Правила поводження з вибухонебезпечними предметами»,  «Дивись під ноги. Дивись куди йдеш.»  прослухали в тому числі і технічні працівники закладу.

Одним з пріоритетних напрямків діяльності адміністрації ЗДО є забезпечення соціального захисту вихованців. Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» протягом 2022-2023н.р. було проведено облік дітей ЗДО, забезпечено роботу та постійне оновлення і внесення корективів щодо виявлення тимчасового перебування дітей садочка.

Проводимо опитування щодо виявлення дітей з сімей пільгових категорій, які потребують соціальної допомоги.

З метою морального стимулювання, педагогічні працівники за успіхи в роботі, відповідно до колективної угоди та  Положення  про щорічну грошову винагороду та преміювання, одержали грошову винагороду.                                                                           Щодо соціально-трудових пільг, гарантій, компенсацій всі працівники своєчасно отримують заробітну плату, відповідно до чинних нормативів,  мають щорічну відпустку з  виплатою оздоровчих (для педагогів).

Продовжуємо працювати з вірою в Перемогу, з любов’ю до дітей, з пошаною до батьків, з повагою та толерантністю один до одного.

Директор Зимівницького

закладу дошкільної освіти №50

Херсонської  міської ради                                                Н.АНДРЄЄВА