Стоїть малий будиночок,

В будинку тім живуть.

Будинок той - садок,

А назва - «Хуторок» !

Куйбишевський дитячий садок №50 Херсонської міської ради «Хуторок» розпочав свою діяльність в минулому столітті, будівля датується 1938 роком!. Він гостинно відкрив свої двері для найменших жителів селища і запросив  в чарівний світ дитинства, пройнятий жвавим настроєм, веселістю, працьовитістю і ласкою.

З кожним роком наш садочок розквітав. І сьогодні - це сучасне приміщення. Групові кімнати світлі й затишні, естетично оформлені з любов’ю до дитини, з розумінням її потреб і особливостей.

Дошкільний заклад  має 1 змішану групу, в якій об’єднує дітей раннього та дошкільного віку.

Відповідно до призначення обладнані ігрові куточки, дитячий майданчик, затишна спальня.

Режим роботи ЗДО №50 –  з 7.00 до 17.30год.

Дітей у «Хуторку» - 25, яких виховують та навчають, піклуються та доглядають 12 працівників.

Успішно керує роботою колективу директор  Андрєєва Надія Яківна, яка має вищу педагогічну освіту.  Людина неспокійної вдачі, енергійна, наполеглива, цілеспрямована, якій притаманне уміння формувати і націлювати колектив на створення умов для гармонійного розвитку дітей. Найважливішими цінностями для неї є дитина і педагог, здатний розвивати задатки, талант, здійснювати соціальний захист своїх вихованців, зберігати індивідуальність. Її життєве  кредо – цілеспрямованість,творчий пошук, особистий приклад, індивідуальна робота з кожним педагогом.

Надія Яківна сформувала  колектив  педагогів-однодумців, яких об'єднує найцінніше – любов до Дітей.  Це творчі люди , знавці своєї справи, які разом із керівником закладу перебувають у постійному творчому пошуку шляхів та підходів оновлення, гуманізації та індивідуалізації освітнього процесу. В колективі  панує атмосфера тепла і довіри, постійного інтересу і щирої приязні.   Всі члени колективу, як єдина родина створюють затишок, комфорт, доглядають малечу і чекають з нетерпінням нових малюків, наступні покоління.