Правила для батьків

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

щодо організації протиепідемічних заходів у садочку

в умовах карантину по КОРОНАВІРУСУ

На підставі Розпорядження Головного державного санітарного лікаря України від 18.05.2020 № 32.

1. При прийомі та видачі дітей, батьки та супроводжуючі особи зобов’язані одягати респіратор або захисну маску (у тому числі саморобну) так, щоб були прикриті ніс та рот.

2. Очікування на території садочка обмежено, з дотриманням дистанції 1,5 – 2м, не допускаючи скупчення.

3. Ранковий прийом дітей проводиться до 8:15 (не пізніше) на території садочка за межами будівлі з проведенням температурного скринінгу в присутності батьків.  При виявленні температури тіла у дитини  понад 37,2С або ознак респіраторних захворювань, дитина не допускається до відвідування садочка.

4. У закладі кожні 4 години проводиться поточний температурний скринінг, при підвищенні температури у дитини її ізолюють від інших дітей, не допускаючи тривожних відчуттів, з обов’язковим повідомленням батьків, які повинні негайно забрати дитину.

5.В разі хвороби та підозри на хворобу,  контакту із хворою людиною на коронавірус, терміново повідомити адміністрацію дитячого садка.

6. На період карантину забороняється:

-    вхід батьків чи інших осіб, що супроводжують дитину до будівлі;

• використання багаторазових (тканинних)  рушників;

-   принесення  власних іграшок в садочок з дому;

• перебування у вуличному взутті всередині приміщень садочка;
  • проведення масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі дітей з більш, ніж однієї групи та за присутності глядачів (у тому числі і батьків);
  • ігри з водою та піском на вулиці.

7. В закладі будуть проводитися протиепідемічні заходи, спрямовані на

захист дітей (термометрія, обробка рук антисептиком, миття рук, навчання правилам етикету кашлю тощо).

8. Надаватиметься  пріоритет активним іграм на свіжому повітрі, обмежуються традиційні заняття та ігри для мінімізації контакту між дітьми.

9. Вологе прибирання приміщень садочка проводиться з використанням миючих та дезінфекційних засобів  кожні 2 години та після закінчення робочого дня.

10. Повернення дітей з садочка  проводитиметься починаючи з 15:30. Батьки очікують дітей на вулиці, із дотриманням дистанції, перебуваючи в масках. 11. За потреби повідомте вихователя про свою присутність в телефонному режимі.

12. Дотримуйтесь санітарних вимог та частіше мийте руки дітям, в тому числі, перед прийомом до закладу та при поверненні додому.

П Р А В И Л А    Д Л Я     Б А Т Ь К І В
   1.Приводити  дитину  до  дитячого  садка  з  7.00  до  8.00  год.  ранку.
   2.Дитина  повинна  бути  охайно  одягнута, вмита,  з  чистими  вушками  і  підрізаними  нігтями.
   3.Обовязково  мати  в  шафі  змінне  взуття  та  одяг. Шафу  тримати  в  порядку, одяг  в  пакетах.
  4.Оплату за харчування  вносити  вчасно,   до  10  числа  кожного  місяця,  наперед.
   5.В  разі  хвороби  дитини  обов’язково  принести  довідку  від  лікаря  і  попередити  напередодні , що  дитина  здорова  і  буде  в  садочку.
   6.На  період  відпустки  батьків  та  на  літній  оздоровчий  період  дозволяється  забирати  дитину  із  садочка.  Для  цього  потрібно  написати  заяву  на  імя  директора  д\с.
   7.Якщо  дитина  пропустила  дитсадок  за хворобою,  її  треба  приводити  з  довідкою  від  лікаря ,  що  дитина  здорова.
  8.Якщо  дитина  не  відвідувала  дитячий  садок  більше  21  дня, крім  довідки  від  лікаря  треба  принести  результат  аналізу  на  я\г.
  9.Обовязково  виконувати  всі  приписи  медичної  сестри, дотримуватись  плану профілактичних  щеплень.
  10.Не  дозволяється  приносити  власні  іграшки. Вихователі  не  несуть  відповідальності  за  їх  збереження.
  11.Не  дозволяється  батькам  без  змінного  взуття  ходити  в  приміщенні  дитсадка.
  12.Батькам  в  дитячому  навчальному  закладі  з  дітьми  та  працівниками  поводити  себе  ввічливо, чемно  і  спокійно. Не дозволяти собі в присутності дітей вирішувати конфліктні питання.
  13.Всім  батькам  дотримуватись  Режиму  дня  дитячого  садка  та  Правил  для  батьків.
14.Забороняється:- приносити в дитячий колектив та зберігати в шафах іграшки, солодощі, фрукти та ін. предмети; - одягати на дітей прикраси, ланцюжки так, як це може загрожувати життю і здоров'ю дітей та бути втраченим.